Siłownia

Nasza siłownia to komfort ćwiczenia w niepowtarzalnej atmosferze.

Dla kogo jest siłownia?

Kojarzona zazwyczaj z tzw. pakerami (mężczyznami z dużym bicepsem, ). Ale…..nie tylko dla nich jest siłownia i służy nie tylko wyrabianiu mięśni.

Siłownia to bardzo dobry pomysł dla tych, którzy rozpoczęli odchudzanie. Nie wystarczy sama dieta, potrzebna jest też aktywność fizyczna.

Specjalistyczny sprzęt oraz różnorodność treningów i  ćwiczeń niesie ze sobą wiele korzyści. Dbając o siebie i swoje ciało, zobaczysz, że nie tylko poczujesz się lepiej zewnętrznie, ale i wewnętrznie. Czekając na efekty będziesz wylewał z siebie siódme poty bo po takim wysiłku, czuje się, że się żyje! Ale wiesz, że warto!

Jeśli jesteś na naszej stronie – zapraszamy! Jesteś niezdecydowany – zacznij od wejściówki jednorazowej – rozejrzyj się, poćwicz, porozmawiaj z instruktorami. Oni pomogą Ci rozpocząć lub wznowić przygodę z siłownią tak abyś mógł bez obaw osiągnąć swoje cele.

Zapisz się i ćwicz regularnie, bo tylko dzięki systematyczności i wytrwałości możesz osiągnąć wszystko! Czekamy na Ciebie!

W cenie karnetu oferujemy comiesięczną indywidualną konsultację z instruktorem.

Nasza Siłownia to  trzy wydzielone strefy, w zależności od upodobań treningowych naszych Klubowiczów.

Strefa wolnych ciężarów

To raj dla wszystkich tych, którzy preferują podstawowe, wolne ćwiczenia i duże ciężary. Klubowicze znajdą tu: 4 ławeczki, sztangę olimpijską, 1 sztangę łamaną, 2 sztangi proste, drążek do podciągania, poręcze do pompek, talerze 1,25 kg; 2,5 kg; 5 kg; 10 kg; 15 kg; 20 kg; 25 kg. Ponadto posiadamy hantle w przedziale od 1 kg do 40 kg oraz wiele innych akcesori przydatnych w każdym treningu.

Strefa z maszynami

Chcesz wzmocnić, wysmuklić, a może rozbudować swoją muskulaturę. Maszyny w bezpieczny sposób pozwalają na trening izolowany, bardziej separują mięśnie niż wolne ciężary. Są mniej kontuzjogenne dla stawów niż wolne ciężary i nie wymagają od ćwiczącego wybitnej techniki użytkowej. W naszej siłowni, każdy Klubowicz znajdzie coś dla siebie. 

Strefa cardio

Spalić zbędny tłuszcz? Chcesz się rozgrzać? A może poprawić swoją wydolność tlenową? Nie mogłeś trafić lepiej! W tej strefie masz do dyspozycji bieżnie, rowery, orbitreki oraz ergometr wioślarski. W zależności od Twoich potrzeb masz możliwość wyboru nie tylko sprzętu ale również programów i obciążeń na poszczególnych urządzeniach. Nie wiesz jak zacząć – poproś o pomoc naszych instruktorów.