Aqua Bobo

Aqua Bobo to specjalnie zaprojektowany program zajęć w wodzie dla dzieci już od 6 miesiąca życia. Te zajęcia prowadzone w basenie w wodzie o temperaturze ok 32 stopni, mają na celu zaznajomienie dzieci z wodą oraz rozwijanie ich umiejętności motorycznych, równowagi, koordynacji oraz ogólnego rozwoju fizycznego. Zajęcia te niosą za sobą ogromne korzyści rozwojowe.

Zajęcia Aqua Bobo to czas nabywania podstawowych umiejętności w nauce pływania, takich jak unoszenie główki nad wodą, pływanie na brzuszku i pleckach oraz proste sposoby oddychania w wodzie. Zajęcia te również budują poczucie pewności siebie w wodzie i wywołują u dzieci pozytywne uczucia związane z pobytem w basenie.

Aqua Bobo nie tylko wspomaga rozwój fizyczny, ale także buduje niezwykłe więź między Wami a Waszymi dziećmi, podczas wspólnych aktywności w wodzie. To również ważny czas rozwoju społecznego maluchów – zajęcia w grupie rówieśników, obserwacja oraz naśladownictwo. Program ten oparty jest na zabawie, eksploracji wody i stymulowaniu ciekawości małych dzieci.

Zajęcia Aqua Bobo są prowadzone pod opieką doświadczonych instruktorów, którzy zwracają uwagę na bezpieczeństwo oraz indywidualne potrzeby każdego dziecka, zapewniając przyjazną atmosferę.

Aqua Bobo to doskonały sposób na wczesne zapoznanie dzieci z wodą i rozwijanie ich umiejętności w odniesieniu do środowiska wodnego, oswajanie i bezpieczne przebywanie w wodzie, które zaprocentuje w przyszłości.