Fitness

Zajęcia fitness to zajęcia dla wszystkich !!! Zwłaszcza tych, którzy unikają sal fitness, bojąc się, że nie poradzą sobie kondycyjnie. Rozmaitość zajęć pozwala uczestniczyć w nich wszystkim, bez względu na wiek, płeć i wydolność fizyczną.

Czytaj więcej

Siłownia

Nasza siłownia to komfort ćwiczenia w niepowtarzalnej atmosferze. Strefa wolnych ciężarów, strefa z maszynami, strefa cardio. Oferujemy również treningi personalne.

Czytaj więcej

Basen

Woda działa na organizm rozluźniająco i uspokajająco. Odciąża stawy, zmniejsza napięcie mięśni. Woda zwiększa naszą sprawność i wpływa na wzrost wydolności organizmu. Basen znajduje sie w budynku Goksir przy Ul. Rekreacyjnej 1 w Przecławiu.

Czytaj więcej

Spa

W ofercie różnorodne masaże które pobudzają zmysły, uwalniają pozytywną energię, a także poprawiają samopoczucie. Jest również strefa gdzie można skorzystać z basenu, jacuzzi z hydromasażem oraz sauna sucha i parowa.

Czytaj więcej

Fun Fit Studio

Rodzinna atmosfera

Fun Fit Studio to miejsce stworzone dla wszystkich, którzy cenią sobie rodzinną atmosferę oraz profesjonalizm. Oddajemy do Państwa dyspozycji obiekt z kompleksem basenowym (sauną, jacuzzi), salą fitness oraz siłownią.

Nasze studio to przede wszystkim miejsce gdzie można przyjemnie spędzić czas, popracować nad formą i poznać wspaniałych ludzi. Jesteśmy tu dla Ciebie

Aktualności

Brak artykułów

Zobacz wszystkie aktualności
Design by mmCreation.pl. All Rights Reserved