Siłownia

Siłownia

Nasza siłownia to komfort ćwiczenia w niepowtarzalnej atmosferze.

Dla kogo jest siłownia?

Kojarzona zazwyczaj z tzw. pakerami (mężczyznami z dużym bicepsem, ). Ale.....nie tylko dla nich jest siłownia i służy nie tylko wyrabianiu mięśni.

Siłownia to bardzo dobry pomysł dla tych, którzy rozpoczęli odchudzanie. Nie wystarczy sama dieta, potrzebna jest też aktywność fizyczna.

Specjalistyczny sprzęt oraz różnorodność treningów i  ćwiczeń niesie ze sobą wiele korzyści. Dbając o siebie i swoje ciało, zobaczysz, że nie tylko poczujesz się lepiej zewnętrznie, ale i wewnętrznie. Czekając na efekty będziesz wylewał z siebie siódme poty bo po takim wysiłku, czuje się, że się żyje! Ale wiesz, że warto!

 

Jeśli jesteś na naszej stronie - zapraszamy! Jesteś niezdecydowany - zacznij od wejściówki jednorazowej - rozejrzyj się, poćwicz, porozmawiaj z instruktorami. Oni pomogą Ci rozpocząć lub wznowić przygodę z siłownią tak abyś mógł bez obaw osiągnąć swoje cele.

 

Zapisz się i ćwicz regularnie, bo tylko dzięki systematyczności i wytrwałości możesz osiągnąć wszystko! Czekamy na Ciebie!

 

W cenie karnetu oferujemy comiesięczną indywidualną konsultację z instruktorem.

 

 

Nasza Siłownia to  trzy wydzielone strefy, w zależności od upodobań treningowych naszych Klubowiczów.

Strefa wolnych ciężarów

To raj dla wszystkich tych, którzy preferują podstawowe, wolne ćwiczenia i duże ciężary. Klubowicze znajdą tu: 4 ławeczki, sztangę olimpijską, 1 sztangę łamaną, 2 sztangi proste, drążek do podciągania, poręcze do pompek, talerze 1,25 kg; 2,5 kg; 5 kg; 10 kg; 15 kg; 20 kg; 25 kg. Ponadto posiadamy hantle w przedziale od 1 kg do 40 kg oraz wiele innych akcesori przydatnych w każdym treningu.

Strefa z maszynami

Chcesz wzmocnić, wysmuklić, a może rozbudować swoją muskulaturę. Maszyny w bezpieczny sposób pozwalają na trening izolowany, bardziej separują mięśnie niż wolne ciężary. Są mniej kontuzjogenne dla stawów niż wolne ciężary i nie wymagają od ćwiczącego wybitnej techniki użytkowej. W naszej siłowni, każdy Klubowicz znajdzie coś dla siebie. 

Strefa cardio

Spalić zbędny tłuszcz? Chcesz się rozgrzać? A może poprawić swoją wydolność tlenową? Nie mogłeś trafić lepiej! W tej strefie masz do dyspozycji bieżnie, rowery, orbitreki oraz ergometr wioślarski. W zależności od Twoich potrzeb masz możliwość wyboru nie tylko sprzętu ale również programów i obciążeń na poszczególnych urządzeniach. Nie wiesz jak zacząć – poproś o pomoc naszych instruktorów.

 

 

Siłownia Cennik:

 

karnet Siłownia OPEN :

200 zł

karnet Siłownia/Fitness OPEN: 

300

karnet Siłownia/Basen OPEN : 

400 zł

 

**** "Z KARTĄ" CENA OBOWIĄZUJE TYLKO Z KARTĄ MIESZKAŃCA GMINY KOŁBASKOWO ****

 

  • Aktualnie na siłowni dostępny jest sprzęt cardio firmy Kettler.
  • Aktualny Harmongram wszystkich zajęć znajdziesz pod tym linkiem: GRAFIK
  • Cennik wszystkich zajęc znajdziesz pod tym linkiem: CENNIK

 

  • Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klubowiczów zapraszamy na treningi personalne z naszymi klubowymi trenerami i instruktorami.

Zaletą treningów personalnych jest indywidualne podejście do każdego ćwiczącego. Wspólnie z klientem ustalamy indywidualne cele treningowe. Trening personalny pozwala także skrócić czas osiągnięcia zakładanych wyników.

Bez względu czy chcesz zredukować wagę, zbudować masę mięśniową czy poprawić swoją sprawność fizyczną. Pod okiem naszych trenerów osiągniesz zamierzony cel!

Poznaj nasz zespół trenerów personalnych. Wybierz osobę i skontaktuj się z nami w celu omówienia spotkania.

Design by mmCreation.pl. All Rights Reserved