Justyna Modelska

Sport w moim życiu jest bardzo ważny. Od kiedy pamiętam zawsze lubiłam aktywność fizyczną, rywalizację i uprawiałam różne dyscypliny sportowe. Moje zamiłowanie do treningów z odważnikami kulowymi zaczęło się gdy trafiłam na taki właśnie trening.

Ćwicząc z odważnikami Kettlebell zauważyłam jak bardzo poprawiła się moja wytrzymałość, siła i koordynacja, co przełożyło się między innymi na poprawę wyników sportowych, lepsze samopoczucie i fajną sylwetkę. Dlatego też propaguje ten rodzaj sportu i zachęcam do trenowania. Jestem Certyfikowanym Instruktorem Kettlebell ,,Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness” oraz Trenerem Personalnym.

 

Uwielbiam swoją pasją dzielić się z innymi i czuję ogromną satysfakcję gdy widzę uśmiech na twarzach moich podopiecznych, pomimo zmęczenia i wylanego potu. Pierwsze zdjęcie czyli pani na jasnym tle to Monika Muszyńska instruktor tańaca orientalnego a kobitka z ketlem to raczej nie trezba mowic Justyna trener personalny i instruktor ketllebells Nie mam narazie lepszych zdjęc. Umieść zdjęcie i na nim dowiedz sie wiecej gdy ktos kliknie to wtedy otworzy sie info o instruktorze

Justyna Modelska
Powrót do listy
Design by mmCreation.pl. All Rights Reserved