Fitness

Zajęcia fitness to zajęcia dla wszystkich !!! Zwłaszcza tych, którzy unikają sal fitness, bojąc się, że nie poradzą sobie kondycyjnie. Rozmaitość zajęć pozwala uczestniczyć w nich wszystkim, bez względu na wiek, płeć i wydolność fizyczną.

Czytaj więcej

Siłownia

Nasza siłownia to komfort ćwiczenia w niepowtarzalnej atmosferze. Strefa wolnych ciężarów, strefa z maszynami, strefa cardio. Oferujemy również treningi personalne.

Czytaj więcej

Basen

Woda działa na organizm rozluźniająco i uspokajająco. Odciąża stawy, zmniejsza napięcie mięśni. Woda zwiększa naszą sprawność i wpływa na wzrost wydolności organizmu. Basen znajduje sie w budynku Goksir przy Ul. Rekreacyjnej 1 w Przecławiu.

Czytaj więcej

Spa

W ofercie różnorodne masaże które pobudzają zmysły, uwalniają pozytywną energię, a także poprawiają samopoczucie. Jest również strefa gdzie można skorzystać z basenu, jacuzzi z hydromasażem oraz sauna sucha i parowa.

Czytaj więcej

Fun Fit Studio

Rodzinna atmosfera

W ZWIĄZKU Z NOWYM ROZPORZĄDZENIEM ZWIĄZANYM Z COVID-19, INFORMUJEMY, ŻE NASZ OBIEKT FUNKCJONUJE NADAL. WSZYSCY MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH POD WARUNKIEM, ŻE RZYGOTOWUJĄ SIE DO ZAWODÓW LUB WYDARZEŃ SPORTOWYCH! W RECEPCJI NALEŻY PODPISAĆ ODPOWIEDNIE OŚWIADCZENIE.

O WSZYSTKICH ZMIANACH BĘDZIEMY INFORMAWAĆ NA BIEŻĄCO. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ NA NASZYM FACEBOOKU.

FUN FIT STUDIO to miejsce stworzone dla wszystkich, którzy cenią sobie rodzinną atmosferę oraz profesjonalizm. Oddajemy do Państwa dyspozycji obiekt z kompleksem basenowym (sauną, jacuzzi), salą fitness oraz siłownią.

Nasze studio to przede wszystkim miejsce gdzie można przyjemnie spędzić czas, popracować nad formą i poznać wspaniałych ludzi. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Aktualności

Brak artykułów

Zobacz wszystkie aktualności
Design by mmCreation.pl. All Rights Reserved