Fun Fit Studio

Fitness

Zajęcia fitness to zajęcia dla wszystkich !!!

Zwłaszcza tych, którzy unikają sal fitness, bojąc się, że nie poradzą sobie kondycyjnie. Rozmaitość zajęć pozwala uczestniczyć w nich wszystkim, bez względu na wiek, płeć i wydolność fizyczną. Debiutant może zacząć trening wybierając zajęcia relaksacyjne tj. STRETCHING, BODY SHAPE i PŁASKI BRZUCH, a kiedy wzmocni formę, sięgnąć po kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniających, siłowych czy kardio np. STEP, FATBURNING, PILOXING SSP. Do wyboru jest też coraz więcej propozycji zajęć prozdrowotnych, kierowanych do określonych grup ćwiczących. Są to np. ćwiczenia dla mam lub zajęcia dla seniorów.

 

Różnorodność zajęć fitness i ich skomplikowane nazwy mogą przyprawić o lekki zawrót głowy. Wybierając jednak zajęcia dla siebie powinniśmy po pierwsze kierować się swoim stanem zdrowia i kondycją fizyczną. Po drugie zastanowić się, co jest naszym celem, czego oczekujemy od zajęć i jakich efektów. Po trzecie w wyborze zajęć powinniśmy sugerować się naszymi upodobaniami i temperamentem. Bo ćwiczenia mają przede wszystkim sprawiać przyjemność i satysfakcje. 

 

 

Fitness - Cennik:

 

karnet Fitness OPEN:

189 zł

karnet Fitness/Siłownia OPEN:

209 zł

karnet Fitness/Basen OPEN:

349 zł

Z kartą:

1 wejście:   26 zł

4 wejście:   90 zł

8 wejście:  139 zł

12 wejście:  149 zł

**** "Z KARTĄ" CENA OBOWIĄZUJE TYLKO Z KARTĄ MIESZKAŃCA GMINY KOŁBASKOWO ****

Bez kartY:

1 wejście:   29 zł

4 wejście:  100 zł

8 wejście:  149 zł

12 wejście:  159 zł


 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

Na naszej sali fitness odbywają się różnorodne zajęcia od Zumby poprzez Piloxing Ssp po Karate dla dzieci. Link do harmonogramu zajęć fitness

CENNIK FITNESS

CENNIK BASEN

 
Design by mmCreation.pl. All Rights Reserved